Legion Małych Dusz

        Początek duchowości Legionu wywodzi się z objawień, w ramach których Jezus od 1965 roku kierował do Belgijki Małgorzaty Balhan swoje "Orędzie Miłości Miłosiernej". Całe stowarzyszenie opiera się na charyzmacie tzw. Małej drogi świętości, której orędowniczką była św. Teresa od Dzieciątka Jezus. Jego głównym założeniem jest pomoc w pogłębianiu życia duchowego i formacja osób w oparciu o Ewangelię, „Orędzie Miłosiernej Miłości do Małych Dusz” oraz miłość Najświętszego Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi.Spotkania:

Druga i czwarta środa miesiąca. Godz. 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec.
O godz. 18:00 Msza św., a po niej w auli św. Jana Pawła II spotkanie połączone z rozważaniem poszczególnych treści zawartych w "Orędziu".

Aktualności

brak

29.04.2020

Nasza Parafia

Kochani, dziękujemy Wam za troskę o naszą Parafię, która we wszystkich aspektach jej funkcjonowania i podmiotowości stanowi wspólne dobro. Choć się na co dzień nie spotykamy, to wsłuchujemy się w głosy, które do nas docierają i staramy się na nie odpowiadać. Tak było choćby w kwestii transmisji liturgii z naszego kościoła.Teraz otrzymujemy liczne pytania o możliwość wsparcia naszej Parafii. Stanowczo odpowiadamy - przede wszystkim prosimy o modlitwę, zwłaszcza w tych momentach, kiedy możemy przeżywać ją wspólnie dzięki transmisji internetowej. Żywotność naszych domowych kościołów świadczy o kondycji naszej wspólnoty.Gdyby jednak ktoś chciał poza tym, dbając wpierw o siebie, swoich najbliższych , swoich pracowników i ich rodziny, wesprzeć naszą wspólnotę, to udostępniamy numer konta. Jest to odpowiedź na częste pytania o możliwość złożenia ofiary przy wprowadzonych ograniczeniach.Za wszelkie wsparcie modlitewne i materialne składamy Bóg zapłać.Parafia Podwyższenia Świętego Krzyża w MoszczenicyUl. Cmentarna 697-310 MoszczenicaNUMER KONTA PARAFIALNEGO:52 8973 0003 0070 0700 0794 0001Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej o/MoszczenicaTytuł przelewu: Darowizna

Czytaj więcej...
Koncert

23.05.2023

CHRZEŚCIJAŃSKIE SPOTKANIA MODYCH

Gorąco zapraszamy do udziału w Chrześcijańskich Spotkaniach Młodych, które rozpoczną się w 8 czerwca 2023r. w Amfiteatrze Koncertem Uwielbienia o godz. 19:30.

Czytaj więcej...
MNDK

26.02.2024

V Moszczenicka Nocna Droga Krzyżowa

    Zapraszamy na V Moszczenicką Nocną Drogę Krzyżową. W tym roku udajemy się do Archikatedry Łódzkiej – Matki wszystkich naszych diecezjalnych kościołów. Wyruszymy w piątek 22 marca br. z naszego kościoła parafialnego po Mszy św. sprawowanej o godz. 18.00. Do przebycia będziemy mieli dystans 41 km. Jest też możliwość przejścia krótszego odcinka (11 km) po tej samej trasie, który kończył się będzie przy kapliczce z wizerunkiem Pana Jezusa w Czarnocinie.     Zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia duchowego i przejścia V Moszczenickiej Nocnej Drogi Krzyżowej. Zapisy w kancelarii parafialnej i zakrystii.Trasa 41 km:                         Trasa 11 km:MAPA                                  MAPA              OPIS TRASY                        OPIS TRASY

Czytaj więcej...
Rekolekcje

26.02.2024

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 10 - 13 marca 2024 r.

.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka