Arcybractwo Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa

        Straż Honorowa skupia ludzi pragnących odpowiedzieć na skargę Jezusa w Ogrójcu: „Czy nie mogliście czuwać jednej godziny ze Mną?” i którzy starają się ofiarowaniem swojego czasu, adoracją i miłością pocieszać Jezusowe Serce. Członkowie wspólnoty obierają sobie jedną godzinę w ciągu dnia, aby wśród codziennych zajęć myślą i sercem towarzyszyć Jezusowi obecnemu w tabernakulum, oddawać Mu cześć, wynagradzać i ofiarowywać swoje życie.

Uwaga! Do tej grupy duszpasterskiej mogą również należeć osoby, które ze względu na swoją sytuację życiową nie mogą przystępować do spowiedzi św. i komunii. Jest to zgodne z nauką Kościoła, gdzie takie osoby są zachęcane do modlitwy, uczestnictwa w nabożeństwach oraz pełnienia uczynków miłosiernych i pobożnych.


Spotkania:

Czwartek przed Pierwszym Piątkiem miesiąca. Msza św. godz. 18:00 i spotkanie formacyjne.

Aktualności

Odpust

09.09.2019

Odpust parafialny

W najbliższą sobotę 14 września 2019 r. w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego będziemy przeżywać nasz coroczny odpust parafialny poprzedzony nabożeństwem czterdziestogodzinnym.Zapraszamy wszystkich Parafian oraz Gości do udziału we Mszy św. i festynie parafialnym.

Czytaj więcej...

Wyszukiwarka